Продавець BEZPEKA-Kh розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
109 відгуків
promo_banner

Извините, временно не работает прием заказов и сообщений. Если вы готовы подождать, напишите нам электронную почту alexgrigg69@gmail.com и мы обязательно ответим вам.

Механічний ІК-фільтр в камерах відеоспостереження

Механічний ІК-фільтр в камерах відеоспостереження являє собою спеціальний зрушується механічним шляхом інфрачервоний фільтр, який розташований безпосередньо перед матрицею камери спостереження.
Інфрачервоний спектр світлового випромінювання є невидимим для ока людини, однак відеокамера спостереження здатна сприймати як видимий діапазон спектру світлового випромінювання, так і самий ближній інфрачервоний діапазон з лінією спектру дорівнює від 700 нм до 1000 нм. При цьому та частина світу, яка добре видима людським оком, знаходиться в діапазоні хвиль довжиною від 380 нм до 780 нм, при цьому інфрачервоне (ІЧ) випромінювання знаходиться в спектрі від верхньої максимальної межі світла, який бачимо оком людини і становить, як було зазначено раніше, 780 нм і до межі 2000 мкм.
Стосовно до відеокамер спостереження, в денний час доби ІЧ випромінювання чинить істотний вплив на здобуття якості відео зображення, що тягне за собою значне спотворення колірної передачі і рівня контрасту, а також призводить до розмиття одержуваної картинки з огляду на те, що в широкому діапазоні довжин хвиль відбувається заломлення випромінювання об'єктивом камери відеоспостереження неоднаково.
Інфрачервоне випромінювання в нічний час доби відеокамерою використовується з метою досягнення в темряві найбільш детального зображення або в умовах з дуже низькою освітленістю.
З тим, щоб якомога ефективніше уникнути всіх небажаних ефектів побічної типу, які викликаються в денний час доби ІЧ - випромінюванням, вбудований інфрачервоний фільтр в камерах відеоспостереження за допомогою механічного приводу спеціально зсувається, при цьому закриваючи світлочутливу матрицю відеокамери. ІК-фільтр у нічний час доби зсувається в бік.
При нормальному денному освітленні, інфрачервоний фільтр камери відеоспостереження відсікає ту частину випромінювання світла, яка перешкоджає отриманню нормального зображення, максимально коректуючи при цьому перенесення кольорів. Таким чином, завдяки злагодженій спільній роботі вищезазначеного спеціального механічного ІНФРАЧЕРВОНОГО фільтра разом з режимом день/ніч, камера спостереження забезпечує максимально чітке і доступне зображення як в денний час доби, так і в нічний. Даний фільтр є на сьогоднішній день найбільш оптимальним і раціональним рішенням для його застосування в цілодобовою системою відеоспостереження при здійсненні нагляду.

Камери відеоспостереження , в яких використовується механічно прибирається ІЧ – фільтр правильно реалізована функція режим день/ніч .Про наявність фільтра вказує абревіатура ICR ( Infrared Cut Filter Removable ) в специфікації. Є чотири способи реалізації день/ніч у відеокамерах:
1) Дві матриці і два об'єктива - кольоровий і монохромний матриці, це найдорожчий і найефективніший спосіб.
2) Одна матриця і механічний ІЧ-фільтр. Вдень кольоровий режим і нечутливий до ІК, вночі монохромний і чутливий до ІК. Найпопулярніший спосіб.
3) Кольорова матриця з постійним ІЧ-фільтром. Вдень кольорове зображення, вночі монохромне, ІК ніколи не бачить, чутливість низька, але вдень кольору нормальні. Застосовують в дешевих камерах.
4) Кольорова матриця без ІК-фільтра. Вдень кольорове, але спотворене від ІЧ зображення, вночі монохромне, чутливе до ІК і чутливість як у варіанта 2. Але вдень листя дерев будуть филетовые, а чорні штани виглядають блакитними. Застосовують в дешевих камерах.

Інші статті
 • Еволюція Dahua 2021: HDCVI / XVR
  Еволюція Dahua 2021: HDCVI / XVR
  Розвиток технологій у сфері відеоспостереження не стоїть на місці і цілком природно, що виробники обладнання досить регулярно проводять оновлення лінійки своєї продукції. У 2021 році відбулося оновлення вельми популярного модельного ряду HDCVI XVR серій 4ххх і 5ххх, результатом якого стала поява в цих пристроях нового функціоналу та технологій.
  Еволюція Dahua 2021: HDCVI / XVR
 • Настройка ip-видеонаблюдения . Config Tool v2.0
  Настройка ip-видеонаблюдения . Config Tool v2.0
  Настройка ip систем видеонаблюдения стала еще проще и удобнее! Теперь Вы сможете за 5 минут настроить свои камеры видеонаблюдения, не теряясь в окнах web интерфейсов и не расходуя силы и время на поиск необходимых настроек!
  Настройка ip-видеонаблюдения . Config Tool v2.0

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner