Продавець BEZPEKA-Kh розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
109 відгуків
promo_banner

Извините, временно не работает прием заказов и сообщений. Если вы готовы подождать, напишите нам электронную почту alexgrigg69@gmail.com и мы обязательно ответим вам.

Активні прийомопередавачі

Способів передачі відеосигналу не так вже й багато. Залежно від поставленої замовником завдання інсталятор вибирає або коаксіальний кабель, або виту пару, або оптичне волокно. Цей вибір може бути обумовлений декількома параметрами (особливостями об'єкта, бюджетом), але визначальним, як правило, є відстань, на яке належить передавати відеосигнал.
Застосування коаксіального чи кабелю кручений пари найбільш ефективно, якщо відстань, яку треба подолати сигналу, невелике. При середніх відстанях досвідчені інсталятори віддають переваги витій парі. При далеких вибирають оптоволокно. Оптимальним рішенням для передачі відеосигналу на відстані в середньому від 250 до 2000 м є активні приймачі і передавачі по витій парі.
Джерелом передачі сигналу в системі, як правило, є відеокамера. Від неї сигнал передається до приймального пристрою (монітор, цифровий відеореєстратор тощо). При цьому передавач перетворює надходить на його вхід однополярний несиметричний композитний відеосигнал в два симетричних протифазних. Вони передаються по двухпроводной лінії зв'язку, яку фахівці назвали кручений парою. Передавачі і приймачі, що застосовуються в подібних системах, можуть бути пасивними або активними.
Існує 3 основних вирішення передачі якісного кольорового відеосигналу по витій парі:

  • пасивно-пасивне (відстань передачі відеосигналу до 200-250 м), рис. 1;
  • пасивно-активна (250-1000 м), рис. 2;
  • активно-активне (1000-2000 м), рис. 3.

  

 

    Дистанції можуть змінюватись в залежності від виробника. Необхідно враховувати, що при виборі пасивно-активного вирішення активним завжди буде приймач, а пасивним – передавач. У пасивно-пасивному вирішенні приймач володіє тими ж характеристиками, що і передавач, тому їх часто називають приймачі. Активні ж прилади строго розділяються на принимаюшие і передають з-за особливості їх внутрішнього устрою. У міру того як сигнал проходить по дроту, його амплітуда зменшується. Найчастіше при довжині кабелю понад 225 м пасивний передавач вже не може забезпечити нормальну якість сигналу. Причому це не наслідок впливу симетрувального трансформатора, це вплив кабелю. Щоб вирішити проблему, потрібно використовувати активні приймачі. Ці пристрої підсилюють сигнал, забезпечують компенсацію втрат і можуть повернути рівень сигналу до величини розмаху до 1 Ст. 
   Деякі пристрої мають плавно регульований коефіцієнт підсилення, що дозволяє забезпечити точну компенсацію на відстані до 1,6–2 км при використанні активних передавачів на стороні камери. 
 На ринку можна знайти приймачі і передавачі, які мають диференційований вхід для розриву ланцюга заземлення і забезпечують тим самим завадостійкість по відношенню до паразитних контурах з замиканням через землю. 
  Забезпечення гальванічної ізоляції землі надзвичайно важливо для довгих ліній, що з'єднують обладнання, встановлене в різних будівлях або на довгому периметрі. 
 Основні переваги використання активних приймачів і передавачів по витій парі:завадостійкість, гарне співвідношення ціна/якість, простота установки і доступність міграції системи відеоспостереження в майбутнє. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner